Vélemények (31)
“Köszönetet szeretnék mondani Dr Földi Ildikó doktornőnek, kedvessége szaktudàsa, értelmes felvilagositása,ahogy elmagyaràzta,embernek nèzve a beteget,aki amúgy is meg van rémülve, köszönöm az emberiséget,nekem ez sokat jelentett????”
“Dr. Földi Ildikó személyében alapos, lelkiismeretes kedves orvost ismertünk meg. Végtelenül hálásak vagyunk a segítségéért.”
“Dr. Földi Ildikót és a csapatot ajánlom mindnekinek. Gyors, fájdalommentes vastagbéltükrözés, profi altatás,alapos a doktornő,mindent elmagyaráz.”
“Elégedett vagyok, legközelebb is a doktornőhöz szeretnék fordulni .”
“Nagyon kedves, nagyon alapos, körültekintő.”
“Kedves, figyelmes doktornő! Mindenkinek ajánlom! ”
“Köszönöm a segítséget és a szakszerű ellátást.”
“Már rég volt ilyen kedves és figyelmes ellátásban részem, mint Dr. Földi Ildikó doktornőnél. ”
“Rendkívűl kedves doktornő, teljes körűen tájékoztatott a szükséges vizsgálatokkal kapcsolatban. Bátran ajánlom mindenkinek!”
“Minden nagyon szep minden nagyon jo mindennel meg vagyok elegedve”
“Nagyon kedves és részletesen megkérdezi az előzményeket. Mindenre kitért és számomra is érthető nyelven beszélt a dolgokról.”
“Doktornő kedves,alapos nem veszi fél vállról a munkáját és nem zavarja le 5 perc alatt a vizsgálatot. Csak ajánlani tudom!”
“Már évek óta járunk ide, és vesszük igénybe az orvosi szolgáltatást nagyon meg vagyunk elégedve az orvosokkal és a dolgozokal. ”
“Dr Földi Ildikó nagyon kedves, szimpatikus és nagyon alapos! Kiváló szakember!”
“Kedves bizalomgerjesztő doktor nő. tökéletes szolgáltatás.”
“Rendkívül kedves, alapos doktornő, kiváló szaktudással. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Örülök, hogy őt választottam! Ajánlom mindenkinek! ”
“Eddig mindennel meg vagyok elégedve.”
“Mindenképpen javasoljuk Másoknak a Főorvosnőt és az FMEDIKÁL Intézményt.”
“Kedves, alapos, a légkör barátságos.”
“Dr. Földi Ildikónál jártam, személyében egy nagyon odafigyelő, segítőkész orvost ismerhettem meg, akinek el lehet mondani minden problémát.”
“Dr.nő kedves,türelmes,segítőkész,maximálisan elégedett voltam a vizsgálattal,korrekt volt.”
“Minden nagyon profin működött. A vizsgálattól való félelmemet kiválóan és megnyugtatóan lereagálták.”
“Kedves, türelmes a beteggel. Javaslatokat tesz a páciens gyógyulásának elősegítése érdekében.”
“Dr. Földi Ildikó nagyon kedves, szimpatikus és nagyon alapos.”
“A Doktornő kedves, precíz, alapos volt. Meghallgatott, megvizsgált rendesen. Ajánlom mindenkinek, aki egy szakmailag jó orvoshoz szeretne menni.”
“Mind emberileg,mind szakmailag kiváló orvos! ”
“Jó hangulatú, türelmes és tájékoztató ”
“Nem tudod leírni azt a pozitív löketett amit kaptam a doktor nőtől és kollégáitól.Pusztán a becsületes,tiszteletre méltó és kedves viselkedésükkel”
“A Doktornő alapos , kedves , segítőkész. Az egész jelenléte megnyugtató.”
“Minden rendben, viszont talán annyi, hogy a szakorvosok telefonos elérése lehetne egyszerűbb, gyorsabb. ”
“Türelmes és nyugodt állapot felmérés ami minden beteg embernek jól esik.”